درباره‌ی گروچا

فروشگاه اینترنتی گروچا

گروچا (gruccia) به زبان ایتالیایی یعنی چوب لباسی. کسب و کار ما با لباس شروع شد.

ممکن است فکر کنید یک میلیون فروشگاه اینترنتی را می‌شناسید، اما تفاوت گروچا با مشابهینش در دقت کردن به جزئيات است. ما جزئيات را دوست داریم.

گروچا هم کارش را از جزئی‌ترین لباسی که فقیر و غنی، پیر و جوان، زن و مرد می‌پوشند شروع کرد: جوراب!

در گروچا تنوع حرف اول را می‌زند. ما دوست داریم هر سلیقه‌ای را تامین کنیم. با انواع برندها همکاری کنیم. طرح‌های گوناگونی را به مشتریانمان پیشنهاد دهیم. و البته این کار را در کمترین زمان ممکن و در امن‌ترین وضعیت به انجام برسانیم.

اگر وقت ندارید تا دنبال محصول دلخواهتان بگردید، از اصل بودن اجناس اطمینان ندارید، یا در شهر محل زندگیتان تنوع محصولات بی معناست، گروچا اینجاست تا شما را یاری کند.

ما سعی داریم به مرور و با نیاز سنجی مخاطبانمان به گروه محصولاتمان اضافه کنیم. ما عاشق جزئياتیم، چون جزئيات زندگی را قشنگ‌تر می‌کند؛ جزئیات کوچکی که تغییرات بزرگی ایجاد می‌کنند. مطمئنیم شما هم مثل ما فکر می‌کنید.

تیم گروچا

امیرحسین رضازاده

یکی از موسسین گروچا که مطالعه و فعالیت در استارت-آپ‌ها و موضوعات مربوط به کارآفرینی از علایقشه. رشته تحصیلیش الکترونیک بود که ترم سوم کارشناسی ارشد دانشگاه رو رها کرد و رفت دنبال آرزوها و علایقش. تو اوقات فراغتش هم فیلم و سریال می‌بینه. از موسیقی کلاسیک و الکترونیک هم بیشتر از بقیه‌ی سبک‌های موسیقی لذت می‌بره. در آخر هم باید گفت که بزرگ‌ترین تفریحش هم کار کردنه.

نسترن نعمتی

دیگر موسس گروچا که رشته تحصیلیش طراحی لباسه. از نقاشی و عکاسی لذت می‌بره و اگر وقت آزاد پیدا کنه سریال می‌بینه. از بچگی همیشه دوست داشته کاردستی درست کنه و یکی از علایق اصلیش محسوب می‌شه. 

داود حیدری راد

لیسانس عمران داره و همه کارایی که الان داره انجام میده غیر مرتبط با رشته تحصیلیش هستن. داود علاقه‌مند‌‌ به صنعت پوشاکه که حدودا از سال ۹۰ تو زمینه‌های مختلف پوشاک فعالیت داره و کلا سعی میکنه دچار روزمرگی نشه و بتونه تغییری هر چند کوچیک توی صنعت پوشاک ایران ایجاد کنه.